rozšířené vyhledávání ...

Počasí dnes:

5. 6. 2020

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo déšť. Denní teploty 15 až 19°C. Noční teploty 12 až 8°C.

Často-li se v červnu hrom ozývá, kalné léto potom přicházívá.

Za suchého června rádi nebýváme, za vlhkého vína chleba nemíváme.

Výsledky zápisu do mateřské školy

rozhodnutí o přijetí

26. 5. 2020 Zobrazit více

Sdělení rodičům

Vyúčtování školného - změna platby

18. 5. 2020 Zobrazit více

Zahájení provozu mateřské školy

Opatření bezpečného provozu mateřské školy- požadavky

Zahájení provozu mateřské školy bude dne 25.5.2020

Pro provoz mateřské školy je nutno dodržovat tato konkrétní opatření ze strany dětí a jejich zákonných zástupců, případně jiného doprovodu při vstupu do objektu:

• Do mateřské školy doprovází dítě jedna dospělá osoba.
  • Žádáme rodiče s dětmi o dodržování rozestupů. Do mateřské školy vstupujte tak, aby i v prostoru šatny bylo možné tyto rozestupy dodržet. Maximálně 3 dospělí plus děti. Nezdržujte se zde zbytečně dlouho, ať se vystřídáte bez dlouhého zdržování – netvořte skupinky- venku čekají další! Prosklené dveře Vám umožňují přehled o pohybu před i uvnitř mateřské školy. Buďte navzájem ohleduplní. Není nás tolik, abychom si navzájem nevyšli vstříc. Hlavně těm, kteří jdou do práce.
  • Po vstupu do školky, v prostoru před šatnou, si doprovázející dospělá osoba vydesinfikuje ruce připraveným desinfekčním přípravkem.
  • Po celou dobu v šatně si dospělí musí chránit obličej rouškou, ústenkou nebo šátkem.
  • Nevstupujte do prostoru třídy, herny ani sociálního zařízení. Pohybujte se výhradně v prostoru šatny.
  • Rozlučte se s dítětem v šatně. Jeho roušku uložte ve skříňce do sáčku. Dítě roušku v mateřské škole nenosí. Vyšlete dítě do umývárny a odejděte. Personál mateřské školy dohlédne na řádné umytí rukou dítěte a doprovodí ho do herny.

• Dětem bude při vstupu do školky změřena teplota bezkontaktním teploměrem. Pokud bude mít teplotu 37°C a výše, nebude do mateřské školy přijato.

Zcela vyloučeny budou děti s příznaky onemocnění. V případě zjištění příznaků virového onemocnění během dne, jsou rodiče povinni si dítě co nejrychleji vyzvednout.

Každé dítě musí mít v šatně sáček s rouškou pro případ, že by se během dne vyskytlo podezření na virové onemocnění. V tom případě se musí všichni přítomní chránit základními ochrannými pomůckami.

Po celou dobu bude prováděn zvýšený desinfekční úklid všech exponovaných povrchů.

• Nedávejte dětem s sebou žádné hračky, ani do šatny. Budeme mít dost práce s desinfekcí hraček, s kterými budou děti ve styku ve školce. Vysvětlete jim již doma, proč si nemůžou do školky nic brát z domova.
  • Bez podepsaného Čestného prohlášení o bezinfekčnosti nelze dítě přijmout. Dle požadavků KHS nutno připojit i závazek, že rodič, nebo jiný zákonný zástupce bude informovat o změně zdravotního stavu či případných nařízených karanténních opatřeních. Tiskopis bude připraven k podpisu při vstupu do mateřské školy.
  • Pokud si ještě rozmyslíte, že některé z již přihlášených dětí 25.5.2020 nenastoupí, prosím nahlaste to aspoň ve čtvrtek 21.5. dopoledne. Přihlašování stravy pro děti budu provádět 20.5.2020, aby školní kuchyně dopředu věděla počty obědů. Strava se dá i v pondělí v minimálním počtu přihlásit nebo na poslední chvíli odhlásit výjimečně při nenadálé změně.

• Protože budeme více využívat venkovní prostory mateřské školy pamatujte na vhodné oblečení a obutí pro pobyt dětí venku, podle konkrétního počasí.
  1. Vybíralová

12. 5. 2020 Zobrazit méně

Sdělení rodičům

Podmínky pro provoz mateřské školy